{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

Riot Games Gizlilik Politikasını Güncelledi

Riot Games Gizlilik Politikasını Güncelledi

Riot Games Gizlilik Politikasını Güncelledi

Artık sesli sohbet üzerinden toksik davranışlar gösteren oyuncuların ses kayıtları incelenecek ve cezalandırılacaklar.

Valorant Sesli Sohbet Kontrolü

Riot Games 2 Mayıs'ta gizlilik politikasını güncelleyeceğini duyurdu. Hatta Riot Games hesaplarına bağlı tüm mail adreslerine de ilgili konuyu içeren mail yönlendirmesi de yaptı. Bu yeni düzenlemeyle birlikte Valorant'ta sesli sohbeti kötü kullanan ve diğer oyuncuları rahatsız ederek raporlanan oyuncularla ilgili detaylı incelemeler gerçekleşecek. Ses kayıtlarını inceleyecek olan Valorant ekibi uygunsuz davranış gördüğü taktirde hesapları banlayabilecek.

Valorant TR'de Sesli Sohbet Kuralları

Sesinizin dinlenmemesini istiyorsanız, oyun içi sesli sohbeti kullanmamanız gerekiyor. Riot Games tarafından "Herhangi bir ihlal sonucu raporlanan oyuncuların ses kayıtları kontrol edilecek. Harici olan ses kayıtları kesin suretle dinlenmeyecektir." şeklinde açıklama yapıldı. Başlangıç olarak belirli bir bölgede uygulanması düşünülen bu yeni gizlilik politikası için Riot Games, pilot bölge olarak Kuzey Amerika'yı seçti, Kuzey Amerika'da test edildikten kısa bir süre sonra, tüm bölgelerde aktif bir şekilde uygulanacağı düşünülüyor. Ek olarak bu sistem sadece Valorant için kullanılacak.

EkoEpin

Valorant ve diğer oyunlarla ilgili güncel haberleri ilk önce öğrenmek için takipte kalabilirsiniz. Siz de ekoepin.com sitemizden indirimli VP satın alabilirsiniz.

HIZLI TESLİMAT

ekoepin.com

Alışverişlerinizde En Hızlı Teslimat

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

ekoepin.com

COMODO SSL İle Tek Tıkla Güvenli Alışveriş

CD KEY VE EPIN

ekoepin.com

CD Key ve E-Pin Teslimatlarında 7/24 Hizmetinizdeyiz.

GAME GOLD

ekoepin.com

Sabah 12.00 ile Gece 00.00 Arasında Hizmetinizde.

CANLI DESTEK

ekoepin.com

Sabah 12.00 ile Gece 00.00 Arasında Hizmetinizde.

%100 Memnuniyet

ekoepin.com

Müşterilerimize 100% Memnuniyet Garantisi


© Copyright 2021. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.