{{ $item.name }}
Bakiye Yükle

REFERANS & BONUS

REFERANS SİSTEMİ İLE KAZAN (GEREKLİ DÜZENLEMELER YAPILDIKTAN SONRA AKTİF EDİLECEKTİR.)

Site içerisinde kurmuş olduğumuz referans sistemi ile cebinizden para çıkmadan istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Şimdi sizlere “ekoepin.com referans sistemi nasıl çalışır?” sorusunun yanıtını verelim:

Referans sisteminden yararlanmak için siteye referans linkiniz ile arkadaşlarınızı davet etmelisiniz. Sizin davetiniz ile gelenler yaptıkları her alışverişte size de kazandıracaklar. Öncelikle referans sisteminden yararlanmak için sadece üye olmanız gerekmektedir. Sitemize üye olmak ise ücretsizdir. Üye olma işlemleriniz tamamlandıktan sonra Profil kısmına girip “Referanslarım” sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Bu sekmede size ait olan referans linkini bulabilirsiniz. Bu linkden sitemize girip üye olan arkadaşlarınızın yaptığı her alışverişin %1’lik kısmı sizin olacaktır.

Referans sistemi tüm ürünler için geçerlidir. Referans linkiniz ile kaydolan üyelerin alışverişinden ömür boyu komisyon alarak alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz. Referans linkiniz ile ne kadar çok kişi kaydolursa ve ne kadar çok alışveriş yapılırsa o kadar  kazançlı olursunuz.

EkoEpin

BONUS SİSTEMİ İLE BİRİKTİR HARCA

Sitemizde bulunan tüm ürünlerin adet başına bir bonus tutarı bulunmaktadır. Yaptığınız her alışverişte bonus kazanırsınız ve istediğiniz zaman bu bonusu Profilinizde bulunan PUANIMI BAKİYEYE ÇEVİR sekmesinden bakiyeye çevirebilirsiniz ve dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.
EkoEpin

HIZLI TESLİMAT

ekoepin.com

Alışverişlerinizde En Hızlı Teslimat

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

ekoepin.com

COMODO SSL İle Tek Tıkla Güvenli Alışveriş

CD KEY VE EPIN

ekoepin.com

CD Key ve E-Pin Teslimatlarında 7/24 Hizmetinizdeyiz.

GAME GOLD

ekoepin.com

Sabah 12.00 ile Gece 00.00 Arasında Hizmetinizde.

CANLI DESTEK

ekoepin.com

Sabah 12.00 ile Gece 00.00 Arasında Hizmetinizde.

%100 Memnuniyet

ekoepin.com

Müşterilerimize 100% Memnuniyet Garantisi


© Copyright 2021. Sitemizdeki yazı, resim ve içeriklerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.